RPG Asistent-Atentie Aplicanti!

In jos

RPG Asistent-Atentie Aplicanti!

Mesaj Scris de [Teka]tete la data de Dum Ian 12, 2014 8:09 am

Majoritatea cererilor postate sunt incomplete, au greșeli de scriere, conțin caractere eronate ș.a.m.d. Refaceți-vă cererile dacă vreți să vă creșteți șansa la acceptare!

Criterii de alegere:

Punctualitate, maturitate, exprimare, seriozitate, calm şi dedicare
ACTIVITATE ÎN JOC
Mod de scriere, aranjare în pagină
Un ambient al cererii cât mai plăcut și lipsit de font-uri și dimensiuni penibile
Vârstă
Experiență de penalizare(Kick, Mute, Warn, Ban)
Maturitate
Trebuie sa aveti minim level 10 pentru functia de asistent.

Alte reguli:

Incercati sa scrieti ceva interesant, nu o descriere ca la gradinita. Tinem cont foarte mult de asta.
Degeaba includeti in cerere sau aveti la semnatura "Respect Donboo, respect [Teka]tete, si alti admini. Arata penibil si raspunsul cererii va fi, probabil, nu. (1. Semnatura curata 2. ??? 3. Profit)
Nu va mai colorati cererile atat de insistent. Folositi putine culori! (gri, alb si bold rezolva toata treaba)
Nu mai folositi fonturi gen Comic Sans sau mai stiu eu ce. Arata penibil.
Cei care vor aduce vorba despre alegerea lui ca si asistent va fii RESPINS din start.

RESPECTAȚI CRITERIILE DE MAI SUS! Niciun asistent nu va fi ales după experiența de pe unul dintre serverele fuziunii SAU pe criteriu de amicitie! Tinem foarte mult cont de cererea dvs. pentru a afla cum va veti exprima pe /n(ewbie), /am si pe forum in viitor daca veti primi functia de asistent.
[Teka]tete

Data de înscriere : 12/01/2014
Varsta : 20
Localizare : Brasov

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum